KAASIKU 

RIDAELAMUD

RIDAELAMU BOKSI

HIND ALATES

129 000€

KAASIKUKODU RIDAELAMUD

Ülenurmes paiknevad ridaelamud on peredele, kes soovivad elada

rahulikus, turvalises ja loodusest ümbritsetud keskkonnas.

Kaasikukodu ridaelamutes on ühendatud kõik kaasaegsed mugavused, eramaja turvalisus, tänapäevane ökonoomsus ja seda kõike mõistlikus hinnaklassis. Suured krundid pakuvad ainulaadset avarust ja privaatsust.

 

Jalutuskäigu kaugusel asuvad kool, lasteaed, pood ning erinevad sportimisvõimalused. Kesklinnaga on hea ja kiire ühendus ühistranspordiga. Ümbruses asfalteeritud teed, kergliiklusteed ja kaunis loodus.

 

Kiirematel broneerijatel on võimalus valida meelepärane siselahendus ja siseviimistluse materjalid ning kujundada endale ainulaadne ja isikupärane kodu.

A-energiaklassiga ridaelamud on põhjamaiselt praktilise arhitektuuriga, ehitatud betoonist õõnesplokkidest mis täidetud raudbetooniga. Kõik boksid on avarad, päikeseringi suhtes valgusküllased ja funktsionaalse planeeringuga.

Avarad terrassid

Igal ridaelamu boksil on päikeseküllane terrass, mida on võimalik katta päikesevarjuga. 

 

Ruumikad panipaigad

Igal boksil on maja ees ruumikas ja turvaline panipaik jalgrataste ja lapsekärude hoidmiseks.

 

Mugav parkimine

Iga ridaelamu boksi juurde kuulub kasutuskorra alusel kaks parkimiskohta. Sissesõidutee ja autoparkla on kaetud tänavakiviga.

 

Suur tagaaed igal boksil

Iga boksi juurde kuulub kasutuskorra alusel oma privaatne elupuudega piiratud tagaaed. 

 
 

 

KANDEKONSTRUKTSIOONID

Hoone on rajatud raudbetoonist lintvundamendile. Välisseinad on laotud õõnesbetoonplokkidest, mis omakorda täidetud raudbetooniga.Soojustuseks on kasutatud Silver EPSi, mis armeeritud ning krohvitud struktuurkrohviga. Kõik vahelaed on raudbetoonõõnespaneelidest. Korrustevaheline trepp on metallkonstruktsioonist ja naturaalsest puidust astemetega. 

 

TURVALISED UKSED JA LUKUD

Siseusteks on kvaliteetsed tammespoonuksed. Välisuksed on turvaliste lukkudega, 3 hingega ning topelttihenditega.

ÖKONOOMSED 

ÜLALPIDAMISEKULUD

Hoonete küttesüsteem on lahendatud maakütte baasil. Energia ammutatakse neljast 90 meetristest puuraugust. Kõikides ruumides on mugav vesipõrandaküte mis ruumide kaupa eraldi reguleerimise võimalusega. Soe tarbevesi soojendatakse tehnoruumis asuvas küttesõlmes. 

ENERGIASÄÄSTLIK VENTILATSIOON

Igas ridaelamu boksis on digitaalselt juhitav kõrge soojustagastusega ventilatsiooniseade, kus sissepuhe igas ruumis ning väljapuhe märgades ruumides ning köögis. 

SISESEINAD

Boksidevahelised seinad on suure helipidavusega õõnesbetoon-plokkidest mis täidetud raudbetooniga. Mittekandvad siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad, mille vahel mürasummutuseks kivivill.

 

 

SEINAD

Siseseinad on värvitud  heledates toonides, näit. NCS 0801-G92Y. Täpsem info materjalide spetsifikatsioonis. 

 

NÕRKVOOL

Igas boksis on valmidus kiire internetiühenduse jaoks. Sidevõrk teostatakse universaalse Cat 6 kaabeldusega. Püsiühenduse teenuspakkuja Telia.

KAASAGNE ELEKTRISÜSTEEM

Elektrikilp sisaldab elektri- ja nõrkvoolu osa. Elektri tugevvoolu osas paigaldatakse kilpi rühmakaitsmed, TV-jaotus ning jäetakse ruum andmeside aktiivseadmetele. Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütte regulaatorid. Pesuruumid ja esik varustatakse süvistatud Led valgustitega. 

 

SOOJAPIDAVAD AKNAD 

PVC akendel on kasutatud kõrgendatud soojapidavus nõuetele vastavat firma Gealan profiilisüsteemi S 9000, akna lengi/raami paksusega 83 mm. Aknad varustatakse kõrgekvaliteediliste ROTO NT roostekindlate metallsulustega. Akende Uw=0,74W/m2K.

LAED

Tubades on värvitud paneellaed. Esikus ja köögis on värvitud kipsplaatlagi. Sanruumide lagedes on akustilised ripplaed või naturaalne puit. 

PÕRANDAD

Tubades on ette nähtud kolmelipiline tamme naturaalarkett ning 40mm puidust põrandaliist parketi toonis. Sanruumides ja esikus on põrandakatteks keraamiline plaat. 

KVALITEETNE SANTEHNIKA

Segistite valikul eelistame Hansgrohe ja Grohe poolt pakutavat valikut(sanitaartehnika viimistlus on kroom). Igas boksis on veeotsikud ja äravoolukomplektid pesumasina ning nõudepesumasina ühendamiseks. Pesemisruumide seinad ja põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika Villeroy & Boch.

 
 

MÜÜGIINFO

Uus Maa Tartu büroo 

Janek Saarepuu

Telefon: +372 5646 4299

E-mail: janek.saarepuu@uusmaa.ee

www.uusmaa.ee

  • Facebook
  • Instagram